Måndagar kl. 16.30-17.20

Elin Prins

Matilda Wiklund

Emma Wiklund

Sanna Sjödén

Moa Dufva

Josefine Lindgren
Moa Schröder

 

Måndagar kl. 17.20-18-10
Louise Johansson

Linnéa Hård

Elin Örjes

Anna Örjes

Catta Sjödén

Ida Mattsson

Josefine Svensson

Sofie Åsberg

Måndagar kl. 18.10-19.00
Elsa Quicker

Linnéa Ekblom

Agnes Nordin

Johanna Gustavsson
Ida Mattsson

Agnes Schröder

Emmy Håmås

 

Måndagar kl. 19.00-19.50
Lotta Enebarr

Kent Persson

Eva Wallin

Helena Grund
+ Idre  (varannan vecka)

 

Tisdagar 16.30-17.20

Julia Blomqvist

Amanda Blomqvist

Sandra Persson

Lina Olsson

Rebecca Källbäck
Sandra Sjödén

Frida Sjödén

 

Tisdagar kl. 17.20-18.10

Camilla B Runesson

Erika Zingmark

Therese Olausson

Erika Morén

Ammy Ottosson

Sabina Samell

Mimmi Persson

Emma Åsberg
Pernilla Olsson (EH)

Tisdagar kl. 18.10-19.00

Mia Eriksson

Marit Andersson

Catrin Fjellström

Karin Boberg

+ ev Naturbruk

Tisdagar kl. 19.00 Dressyrspecial
Eva Wallin

Nea Wallin

Susanne Andersson

Åsa Westerling

Onsdagar kl. 16.30-17.00

Saga Nilsson

Engla Nilsson

Maja Stefansson

Natacha Liljeberg

Willemo Nyberg

Hanna Nyberg

Onsdagar kl. 17.00 – 18.15

Hoppspecial

Ammy Ottosson
Emma Bossel

Hanna Jansson

Sofie Leandersson

Ellinor Mattsson

Annica Mattsson

 

 

 

Onsdagar kl. 18.15-19.30

Hoppspecial
Nea Carlsson
Cissi Gabrielsson

Johanna Nyström
Camilla Nyberg
Josefine Estenberg

Sofie Fredriksson

 

 

 



Torsdagar kl. 16.30-17.20
Linnéa Jakobsson

Anna Enblom
Anna Norin

Johanna Rotman

Sarah Karlsson

Annica Backman

Amanda Skoglund

Torsdagar kl. 17.20-18.35
Hoppspecial
Robert Andersson
Carro Olsson

Malin Andersson

Lollo Tegnér
Evelina Heed
Josefine Hansback

Torsdagar kl. 18.35-19.50
Hoppspecial
Jennie Westerling

Cilla Olsson
Linda Leandersson

Ida Lisa Swärd

Sanna Look

 

 

 

Lördagar kl. 10.00-10.30
Maja Beronius
Othilia Hocic
Lina Andersson

Elin Martinsson

Amanda Hinders

Emelie Karlsson

Lördagar kl. 10.30 – 11.20
Anton Persson

Emelie Persson

Ida Nordin

Matilda Johansson

Lördagar kl. 11.20-12.10

Tova Svensson
Wilma Lekander

Frida Lekander

Beatrice Grubb

Frida Persson

Elsa Mattsson

 

 

 

Lördagar kl. 12.10-13.00
Alfred Persson

Rebecca Dalberg

Evelina Westling

Alexandra Widenberg

Mikaela Waldemarsson

Johanna Gjervaldseater

Bea Nygren

Ronja Johansson (EH)


Meddela till vår telefonsvarare eller till Lotta eller
Anna-Karin om du INTE skall rida VT-07.

Ridlektionerna börjar v. 2                                  

                                                                         VÄLKOMMEN !!!